Walsin Technologies WLFW2012Z0J78NPB
General Purpose Inductor, 0.078uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet6 pagine7 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-10-24
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLFW2012Z0J78NPB fornite dai suoi distributori.
Ferrite CWire 2012(0805) 78nH ±5%
FIXED IND 78NH 2A 42 MOHM SMD