Walsin Technologies WLFW1608Z0K8R2PB
General Purpose Inductor, 8.2uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLFW1608Z0K8R2PB fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 8.2UH 3.5 OHM SMD
Fert Chip Wire Ind1608(0603) 8.2uH ±10%