Walsin Technologies WLFW1608Z0K3R3PB
General Purpose Inductor, 3.3uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLFW1608Z0K3R3PB fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 3.3UH 1.5 OHM SMD
Fert Chip Wire Ind1608(0603) 3.3uH ±10%