Walsin Technologies WLFW1608Z0K2R7PB
General Purpose Inductor, 2.7uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet6 pagine6 anni fa
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLFW1608Z0K2R7PB fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 2.7UH 1.38 OHM SMD
Fert Chip Wire Ind1608(0603) 2.7uH ±10%