Walsin Technologies WLFI2012Z0MR33TB
General Purpose Inductor, 0.33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0805
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet7 pagine7 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLFI2012Z0MR33TB fornite dai suoi distributori.
Ferrite Chip 2012(0805) 0.33uH ±20%
FIXED IND 330NH 250MA 550 MOHM