Walsin Technologies WLFI1608Z0M82NTB
General Purpose Inductor, 0.082uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 0603
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2018-12-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLFI1608Z0M82NTB fornite dai suoi distributori.
Ferrite Chip 1608(0603) 82nH ±20%
FIXED IND 82NH 50MA 300 MOHM SMD