Walsin Technologies WLCW2520Z0J1R0PB
General Purpose Inductor, 1uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW2520Z0J1R0PB fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 1UH 370MA 1.75 OHM SMD
Chip Wire Ind 2520(1008) 1.0uH ±5%