Walsin Technologies WLCW2520Z0GR15PB
General Purpose Inductor, 0.15uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 1008
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW2520Z0GR15PB fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 150NH 580MA 700 MOHM
Chip Wire Ind 2520(1008) 150nH ±2%