Walsin Technologies WLCW1608Z0J1N8PB
General Purpose Inductor, 0.0018uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1608Z0J1N8PB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 1608(0603) 1.8nH ±5%
FIXED IND 1.8NH 700MA 45 MOHM