Walsin Technologies WLCW1608HQJ5N1PB
General Purpose Inductor, 0.0051uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1608HQJ5N1PB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 0603 5.1nH,J,40Q,1.7A
FIXED IND 5.1NH 1.7A 36 MOHM SMD