Walsin Technologies WLCW1608HQJ24NPB
General Purpose Inductor, 0.024uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet7 pagine8 anni fa
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1608HQJ24NPB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 0603 24nH,J,42Q,1.1A
FIXED IND 24NH 1.1A 74 MOHM SMD