Walsin Technologies WLCW1608HQJ23NPB
General Purpose Inductor, 0.023uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1608HQJ23NPB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 0603 23nH,J,40Q,0.85A
FIXED IND 23NH 850MA 150 MOHM