Walsin Technologies WLCW1608HQJ18NPB
General Purpose Inductor, 0.018uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1608HQJ18NPB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 0603 18nH,J,41Q,1.2A
FIXED IND 18NH 1.2A 66 MOHM SMD