Walsin Technologies WLCW1608HQJ16NPB
General Purpose Inductor, 0.016uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1608HQJ16NPB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 0603 16nH,J,45Q,1.1A
FIXED IND 16NH 1.1A 85 MOHM SMD