Walsin Technologies WLCW1608HQJ11NPB
General Purpose Inductor, 0.011uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1608HQJ11NPB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 0603 11nH,J,41Q,1.4A
FIXED IND 11NH 1.4A 42 MOHM SMD