Walsin Technologies WLCW1608HQJ10NPB
General Purpose Inductor, 0.01uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1608HQJ10NPB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 1608(0603) 10nH ±5%
FIXED IND 10NH 1.4A 48 MOHM SMD