Walsin Technologies WLCW1608HQGR18PB
General Purpose Inductor, 0.18uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1608HQGR18PB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 0603 180nH,G,48Q,0.31A
FIXED IND 180NH 310MA 1.5 OHM