Walsin Technologies WLCW1608HQGR11PB
General Purpose Inductor, 0.11uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1608HQGR11PB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 0603 110nH,G,47Q,0.44A
FIXED IND 110NH 440MA 580 MOHM