Walsin Technologies WLCW1608HQG9N5PB
General Purpose Inductor, 0.0095uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1608HQG9N5PB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 1608(0603) 9.5nH ±2%
FIXED IND 9.5NH 1.4A 53 MOHM SMD