Walsin Technologies WLCW1608HQG27NPB
General Purpose Inductor, 0.027uH, 2%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0603
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1608HQG27NPB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 0603 27nH,G,44Q,0.78A
FIXED IND 27NH 780MA 150 MOHM