Walsin Technologies WLCW1005Z0J11NTB
General Purpose Inductor, 0.011uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1005Z0J11NTB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 1005(0402) 11nH ±5%
FIXED IND 11NH 640MA 120 MOHM