Walsin Technologies WLCW1005CQC1N3TB
General Purpose Inductor, 0.0013uH, 15.3846%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet7 pagine8 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-11-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1005CQC1N3TB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 1005CQ(0402) 1.3nH ±0.2nH
FIXED IND 1.3NH 1.2A 17 MOHM SMD