Walsin Technologies WLCW1005CFJ9N9TB
General Purpose Inductor, 0.0099uH, 5%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet9 pagine8 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-03-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1005CFJ9N9TB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 1005(0402) 9.9nH ±5%
FIXED IND 9.9NH 540MA 140 MOHM