Walsin Technologies WLCW1005CFH6N9TB
General Purpose Inductor, 0.0069uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-03-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1005CFH6N9TB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 1005(0402) 6.9nH ±3%
FIXED IND 6.9NH 570MA 130 MOHM