Walsin Technologies WLCW1005CFC1N5TB
General Purpose Inductor, 0.0015uH, 13.33%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Schede tecniche e documenti
IHS
Datasheet9 pagine8 anni fa
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCW1005CFC1N5TB fornite dai suoi distributori.
Chip Wire Ind 1005(0402) 1.5nH ±0.2nH
FIXED IND 1.5NH 1A 30 MOHM SMD