Walsin Technologies WLCM1005Z0S1N3TB
General Purpose Inductor, 0.0013uH, 23.0769%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCM1005Z0S1N3TB fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 1.3NH 1A 90 MOHM SMD
MLCI 1005(0402) 1.3nH ±0.3nH