Walsin Technologies WLCM1005Z0C2N4TB
General Purpose Inductor, 0.0024uH, 8.3333%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Datasheet11 pagine6 anni fa
Datasheet11 pagine7 anni fa
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCM1005Z0C2N4TB fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 2.4NH 800MA 130 MOHM
MLCI 1005(0402) 2.4nH ±0.2nH