Walsin Technologies WLCM1005Z0B6N2TB
General Purpose Inductor, 0.0062uH, 1.6129%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0402
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCM1005Z0B6N2TB fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 6.2NH 600MA 250 MOHM
MLCI 1005(0402) 6.2nH ±0.1nH