Walsin Technologies WLCM0603Z0C3N2TB
General Purpose Inductor, 0.0032uH, 6.25%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCM0603Z0C3N2TB fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 3.2NH 450MA 300 MOHM
MLCI 0603(0201) 3.2nH ±0.2nH