Walsin Technologies WLCM0603TGH15NTB
General Purpose Inductor, 0.015uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCM0603TGH15NTB fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 15NH 250MA 850 MOHM
MLCI 0603(0201) 15nH ±3%