Walsin Technologies WLCM0603TGH12NTB
General Purpose Inductor, 0.012uH, 3%, 1 Element, Ceramic-Core, SMD, 0201
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-01-31
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Walsin Technologies WLCM0603TGH12NTB fornite dai suoi distributori.
FIXED IND 12NH 250MA 750 MOHM
MLCI 0603(0201) 12nH ±3%