Vishay WSL0603R0600DEA
Fixed Resistor, Metal Strip, 0.1W, 0.06ohm, 0.0775V, 0.5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay WSL0603R0600DEA.
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
Supply Chain
Country of OriginIceland, Mexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2009-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Vishay WSL0603R0600DEA fornite dai suoi distributori.
Res Metal Strip 0603 60MilliOhm 0.5% 1/10W ±75ppm/°C Molded T/R
RESISTORS, CURRENT SENSE, PWR RTG 0.1 W,0.06 OHMS,0.5% TOL, LEAD-FREE, TAPE/REEL
RES 0.06 OHM 0.5% 1/10W 0603