Vishay WK80922002700J5C00
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 4W, 270ohm, 750V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK80922002700J5C000500
16h
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay WK80922002700J5C00.
Supply Chain
Country of OriginCzechia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Vishay WK80922002700J5C00 fornite dai suoi distributori.
WK8 270R 5% AC