Vishay WK202070A8209J2200
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 82ohm, 500V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
DistributorSKUMinPkg
AvnetWK202070A8209J220002K
4d
Classic ComponentsWK202070A8209J220014.000
2d
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay WK202070A8209J2200.
Supply Chain
Country of OriginIndia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2007-09-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 9 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Vishay WK202070A8209J2200 fornite dai suoi distributori.
Resistor High Pulse Metal Oxide 82 Ohm 5% 1W ±200ppm/K Ceramic Axial T/R
WK2 82R 200 5% A2