Vishay VJ0805A101GXBCW1BC
Cap Ceramic 100pF 100V C0G 2% Pad SMD 0805 125C T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay VJ0805A101GXBCW1BC.
IHS
Datasheet13 pagine2 anni fa
Datasheet2 pagine20 anni fa
TME
Supply Chain
Country of OriginMainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8532.24.00.20
Introduction Date2005-06-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Parti correlate
0805 (2012Metric) CERAMIC CAPACITOR GRM 100V 100pF ±2% C0G NP0
100V 100pF NP0 ±2% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
KYOCERA AVX08051A101GAT2A
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 100V 100pF C0G 0805 2%
KYOCERA AVX08052U101GAT2A
0805 100 pF 200 V ±2% Tolerance C0G/NP0 RF Microwave Ceramic Capacitor
50V 100pF NP0 ±2% 0805 Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT ROHS
0805 100 pF 50 V ±2% Tolerance C0G SMT Multilayer Ceramic Capacitor
Descrizioni
Descrizioni di Vishay VJ0805A101GXBCW1BC fornite dai suoi distributori.
Ceramic Capacitor, Multilayer, Ceramic, 100V, 2% +Tol, 2% -Tol, C0G, 30ppm/Cel TC, 0.0001uF, Surface Mount, 0805
Capacitor,ceramic,100Pf,100Vdc,2-% Tol,2+% Tol,c0G-Tc Code,-30,30Ppm-Tc |Vishay VJ0805A101GXBCW1BC
CAP CER 100PF 100V C0G/NP0 0805