Vishay SOMC160322K0GDC
Resistor Network, Thick Film, 22Kohms, 50Wv, 2+/-% Tol, 100Ppm-Tc, 4424-Case
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay SOMC160322K0GDC.
IHS
Datasheet5 pagine2 anni fa
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.20
Introduction Date2006-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Resistor Thick Film Net 22k Ohm 2% 2.25 Watt ±100ppm °C Isolated 16-Pin DIP Pin Through Hole
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 2.25W ±100ppm/C ISOL Molded 16-Pin DIP Pin Thru-Hole
16-DIP (0.300 7.62mm) ARRAY/NETWORK RESISTOR MDP 0.850Lx0.250W 21.59mmx6.35mm 1.92W 22kOhm ±100ppm/C
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.92W, 22000ohm, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8525
Res Thick Film NET 22K Ohm 2% 2W ±100ppm/C ISOL Molded 14-Pin DIP Pin Thru-Hole
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.92W, 20000ohm, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 8525
Descrizioni
Descrizioni di Vishay SOMC160322K0GDC fornite dai suoi distributori.
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 1.28W, 22000ohm, 50V, 2% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2244
Resistor Networks & Arrays 16pin 22Kohms 2% Isolated
22K OHM 2% 16PIN SMT M-DIP
SOMC-1603 22K 2% D02