Vishay SIHG33N65EF-GE3
Trans MOSFET N-CH 650V 31.6A 3-Pin(3+Tab) TO-247AC
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay SIHG33N65EF-GE3.
Farnell
Datasheet10 pagine5 anni fa
element14 APAC
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
+0.00%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2016-01-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
MOSFET N-CH 600V 33A TO-247AC / Trans MOSFET N-CH 600V 33A 3-Pin(3+Tab) TO-247AC
STMicroelectronicsSTWA45N65M5
N-channel 650 V, 0.067 Ohm typ., 35 A MDmesh M5 Power MOSFET in TO-247 long leads package
STMicroelectronicsSTW50N65DM2AG
Mosfet, Aec-Q101, N-Ch, 650V, 38A, 300W Rohs Compliant: Yes |Stmicroelectronics STW50N65DM2AG
N-Channel Power MOSFET, SUPERFET® II, FRFET®, 650 V, 35 A, 110 mΩ, TO-247
SiHG33N60E Series ±30 V 33 A 278 W Through Hole Power Mosfet - TO-247AC
N-Channel Power MOSFET, SUPERFET® II, Easy Drive, 600 V, 37 A, 99 mΩ, TO-247
Descrizioni
Descrizioni di Vishay SIHG33N65EF-GE3 fornite dai suoi distributori.
E SERIES POWER MOSFET WITH FAST BODY DIODE
313W(Tc) 30V 4V@ 250¦ÌA 171nC@ 10V 1N 650V 109m¦¸@ 16.5A,10V 31.6A 4.026nF@100V TO-247 15.87mm*5.31mm*20.82mm
Power Field-Effect Transistor, 31.6A I(D), 650V, 0.109ohm, 1-Element, N-Channel, Silicon, Metal-oxide Semiconductor FET, TO-247AC
MOSFET N-CH 650V 31.6A TO247AC
N-CH 700V 31,6A 95mOhm TO-247AC
MOSFET, N-CH, 650V, 31.6A, TO-247AC-3; Transistor Polarity:N Channel; Continuous Drain Current Id:31.6A; Drain Source Voltage Vds:650V; On Resistance Rds(on):0.095ohm; Rds(on) Test Voltage Vgs:10V; Threshold Voltage Vgs:4V; Power RoHS Compliant: Yes