Vishay SFR2500004323FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 432000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay SFR2500004323FR500.
Newark
Future Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-0.02%
Supply Chain
Country of OriginIndia, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-11-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupMFR-25FBF52-432K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 432000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityLR0204F470K
Res Metal Film 470K Ohm 1% 1/4W ±100ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole Ammo Pack
Stackpole ElectronicsRNF14FTD392K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 392000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNMF14FAD475K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 475000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Yageo GroupMFR-25FBF52-392K
Stackpole ElectronicsRNF18FTD402K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 402000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay SFR2500004323FR500 fornite dai suoi distributori.
SFR Series 432 kOhm 0.4 W ±1 % ±100 ppm/K Through Hole Metal Film Resistor
Resistor General Purpose Metal Film 432k Ohm 1% 2/5W ±100ppm/K Ceramic Axial T/R
Res Metal Film 432K Ohm 1% 0.4W ±100ppm/C Conformal Coated AXL T/R