Vishay SFR2500001333FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 133000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay SFR2500001333FR500.
IHS
Datasheet10 pagine2 anni fa
Farnell
element14 APAC
Newark
Future Electronics
Supply Chain
Country of OriginIndia, South Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2008-11-27
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 121000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 124000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 137000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
MBA/SMA 0204 - Professional Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 140kOhms 0.4W
Descrizioni
Descrizioni di Vishay SFR2500001333FR500 fornite dai suoi distributori.
Res Metal Film 133K Ohm 1% 2/5W ±100ppm/°C Conformal AXL Thru-Hole T/R