Vishay SFR16S0003323FR500
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 332000ohm, 200V, 1% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay SFR16S0003323FR500.
LTB Date2025-01-28
LTD Date2025-02-04
Parti correlate
Fixed Resistor, Thin Film, 0.6W, 332000ohm, 350V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNV14FAL330K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 330000ohm, 1600V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNV14FAL300K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 300000ohm, 1600V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRNV14FAL360K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 360000ohm, 1600V, 1% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
MRS25 FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±50ppm/C 301kOhm 0.6W
Yageo GroupMFR-25FBF52-332K
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 332000ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay SFR16S0003323FR500 fornite dai suoi distributori.
SFR16S FIXED RESISTOR Axial Through Hole Resistor ±1% ±250ppm/C 332kOhm 0.5W 1/2W
Resistor General Purpose Metal Film 332k Ohm 1% 1/2W ±250ppm/K Ceramic Axial T/R