Vishay RWR81S9R53FRS73
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 9.53ohm, 3.0871V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RWR81S9R53FRS73.
IHS
Datasheet4 pagine8 anni fa
New Yorker Electronics
Supply Chain
Country of OriginMexico, USA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.80
Introduction Date2016-02-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 9.31ohm, 3.0512V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Wire Wound, 1W, 10ohm, 3.1623V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RWR81S9R53FRS73 fornite dai suoi distributori.
Resistor,metal Alloy,9.53Ohms,1+/-% Tol,-50,50Ppm-Tc,rwr-Milstyle |Vishay RWR81S9R53FRS73
EGS-1-80 9.53 1% RWR81S9R53FR S73
9.53¦¸ ¡À1% 1W ¡À50ppm/¡æ 6.35mm