Vishay RNC55J1050BSB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 105ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RNC55J1050BSB14.
New Yorker Electronics
Arrow Electronics
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
Restocked
Supply Chain
Country of OriginUSA
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2009-01-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Film, 0.6W, 100ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 100ohm, 200V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 100ohm, 500V, 0.1% +/-Tol, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP1879663-1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 107ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityH8100RBYA
Fixed Resistor, Thin Film, 0.25W, 100ohm, 350V, 0.1% +/-Tol, 15ppm/Cel, Through Hole Mount
TE ConnectivityH8110RBYA
Metal Film Res.-Through Hole H8 110R 0.1% 15Ppm |Amp Te Connectivity 1879663-2
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RNC55J1050BSB14 fornite dai suoi distributori.
Resistor,Metal Film,105Ohms,200WV,.1+/-% Tol,-25,25ppm-TC,RNC55-MilStyle
ERC-55 105 .1% T-9 RNC55J1050BS B14
RES 105 OHM 1/8W .1% AXIAL