Vishay RL20S562GB14
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 5600ohm, 350V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RL20S562GB14.
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2006-09-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 5100ohm, 250V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSF2JT5K60
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 5600ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 5600ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsRSMF1JT5K60
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 1W, 5600ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
6.04 kOhms 1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Metal Film
TE Connectivity / AMP1622767-1
Fixed Resistor, Thin Film, 0.75W, 5600ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RL20S562GB14 fornite dai suoi distributori.
Resistor,metal Film,5.6Kohms,350Wv,2+/-% Tol,-200,200Ppm-Tc,rl20-Milstyle |Vishay RL20S562GB14
RES 5.6K OHM 1/2W 2% AXIAL
CMF-20 5.6K 2% T-00 RL20S562G B14
56K OHM 2% 200PPM 1/2W