Vishay RL07S471GRE5
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 470ohm, 250V, 2% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RL07S471GRE5.
IHS
Datasheet5 pagine9 anni fa
Trend di 3 mesi:
+7.60%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2016-09-25
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Film, 0.25W, 470ohm, 250V, 2% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 470ohm, 750V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 470ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity5-1625876-6
Resistor, 470 Ohm, ± 5%, 500 mW, Axial Leaded, Ceramic Composition, Pulse Withstanding
Stackpole ElectronicsRSF2JT470R
Fixed Resistor, Metal Oxide Film, 2W, 470ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RL07S471GRE5 fornite dai suoi distributori.
Conformal through hole resistor 2% 200ppm/C 470Ohm 250mW
CMF-07 470 2% T-00 RL07S471G RE5
470¦¸ ¡À2% 250mW ¡À200ppm/¡æ 6.1mm