Vishay RCWE2512R220FKEA
Res Thick Film 2512 0.22 Ohm 1% 2W ±100ppm/C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RCWE2512R220FKEA.
Trend di 3 mesi:
-31.42%
Parti correlate
Yageo GroupPT2512FK-070R22L
Res Thick Film 2512 0.22 Ohm 1% 1W ±75ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Yageo GroupPT2512FK-7W0R22L
2W Thick Film Resistors ±75ppm/℃ ±1% 220mΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
TE Connectivity / AMP1-1622824-4
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.22ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
TE ConnectivityRLP73K3AR22FTDF
Res Thick Film 2512 220m Ohm 1% 2W ±200ppm/°C Molded SMD Embossed Plastic T/R
Yageo GroupPT2512FK-7W0R2L
2W Thick Film Resistors ±75ppm/℃ ±1% 200mΩ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
PanasonicERJ-A1BFR24U
Res Thick Film 1225 0.24 Ohm 1% 1.33W ±100ppm/°C Molded Wide Terminal SMD Embossed Carrier T/R
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RCWE2512R220FKEA fornite dai suoi distributori.
Res, 0R22, 2W, 2512, Thick Film Rohs Compliant: Yes |Vishay RCWE2512R220FKEA
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 2W, 0.22ohm, 0.6633V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
RCWE 2512 2W 0.22 Ohm ±1 % ±100 ppm/K SMT Thick Film Extremely Low Value
2512 (6432Metric) FIXED RESISTOR RCWE 0.248Lx0.124W 6.30mmx3.15mm 2W 220mOhm ±100ppm/C
RES 0.22 OHM 1% 2W 2512 / 220 mOhms ±1% 2W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Thick Film