Vishay RCWE0612R909FKEA
Res Thick Film 0612 909m Ohm 1% 1W ±100ppm/°C Molded SMD Punched Paper T/R
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay RCWE0612R909FKEA.
Farnell
Datasheet5 pagine4 anni fa
Newark
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-100%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2017-11-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descrizioni
Descrizioni di Vishay RCWE0612R909FKEA fornite dai suoi distributori.
Avnet Japan
Thick Film Surface Mount Chip Resistors Wraparound, Extremely Low Value
THICK FILM LOW VALUE 0612 0.909 OHM 1W 1% 100 PPM SMD
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 0.909ohm, 0.9534V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 0612
CURRENT SENSE RES, 0R909, 1%, 1 W, 0612; Resistance: 0.909ohm; Product Range: RCWE Series; Resistor Case Style: 0612 [1632 Metric]; Power Rating: 1W; Resistance Tolerance: ± 1%; Resistor Element Material: Thick Film; Temperature Coefficient: ± 100ppm/°C; Automotive Qualification Standard: AEC-Q200; SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)