Vishay NTHS0805N17N1003JE
NTHS Series 0805 100 kOhm ±5 % 4064 K Surface Mount NTC Thermistor
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay NTHS0805N17N1003JE.
IHS
Datasheet3 pagine3 anni fa
Datasheet3 pagine14 anni fa
Future Electronics
_legacy Avnet
DigiKey
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-5.75%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date2006-01-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2025-03-31
LTD Date2025-06-30
Parti correlate
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4311K Plastic T/R
NTCS Series 0805 100 kOhm ±5 % 3590 K SMT Glass Protected NTC Thermistor
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4100K -5 to -4.5 T/R Automotive
Thermistor NTC 100K Ohm 3% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4100K -5 to -4.5 T/R Automotive
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 4470K Blister T/R
Thermistor NTC-0805J104 5% (100k Ohm) SMD, B=4480K 210mW, RoHS, EPCOS, 4000pcs/reel
Descrizioni
Descrizioni di Vishay NTHS0805N17N1003JE fornite dai suoi distributori.
NTC THERMISTOR, CHIP, 100 KOHM, 4073K; Available until stocks are exhausted
100K¦¸ ¡À5% 210mW ¡À3% 4064K 0805 2.01mm*1.25mm*1.45mm
Thermistor NTC 100KOhm 5% 2-Pin 0805 T/R
NTC THERMISTOR 100K OHM 5% 0805
NTC Thermistor, 100000ohm, Surface Mount
Ntc Thermistor, 100K, 0805; Thermistor Type:Chip; Resistance (25°C):100Kohm; Product Range:Nths Series; B-Constant:4064K; B-Constant Tolerance:± 3%; Probe Material:-; Lead Length:-; Operating Temperature Min:-40°C; Qualification:- Rohs Compliant: Yes |Vishay NTHS0805N17N1003JE