Vishay NFR2500002209JR500
Fusible, Non-Flammable Metal Film Leaded Resistor, 5%, 22 ohms, .33W, 100ppm
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay NFR2500002209JR500.
IHS
Datasheet10 pagine9 anni fa
RS (Formerly Allied Electronics)
Future Electronics
Supply Chain
Country of OriginSouth Korea
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2008-09-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
Yageo GroupCFR-25JR-52-22R
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.25W, 22ohm, 250V, 5% +/-Tol, -500,350ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP4-1879350-9
Fixed Resistor, Metal Film, 1W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 22ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
TE Connectivity / AMP4-1879354-5
Fixed Resistor, Metal Film, 3W, 22ohm, 750V, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCF18JT22R0
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.125W, 22ohm, 250V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsCFM12JT22R0
Fixed Resistor, Carbon Film, 0.5W, 22ohm, 350V, 5% +/-Tol, -400,0ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay NFR2500002209JR500 fornite dai suoi distributori.
RESISTOR;METAL FILM;RES 22 OHMS;PWR-RTG 0.33 W;TOL 5%;AXIAL;TAPE & REEL
Res Metal Film 22 Ohm 5% 0.33W(1/3W) ±100ppm/C Conformal Coated AXL T/R
0.33W, 22ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Nfr25 5% R5 22R Rohs Compliant: Yes |Vishay NFR2500002209JR500