Vishay MBA02040C6499FRP00
Fixed Resistor, Thin Film, 0.4W, 64.9ohm, 200V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Through Hole Mount
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay MBA02040C6499FRP00.
element14 APAC
Datasheet15 pagine7 anni fa
Datasheet15 pagine9 anni fa
Datasheet13 pagine14 anni fa
IHS
Newark
element14
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 10 months ago)
Parti correlate
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 64.9ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 60.4ohm, 200V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.5W, 62ohm, 350V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 62ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 60.4ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 0.4W, 69.8ohm, 250V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Descrizioni
Descrizioni di Vishay MBA02040C6499FRP00 fornite dai suoi distributori.
Res Thin Film 64.9 Ohm 1% 0.4W ±50ppm/C Conformal Coated AXL Automotive Medical T/R
RES 64.9 OHM 0.4W 1% AXIAL
MBA/SMA 0204-50 1% RP 64R9
Resistor Metal Film,64.9Ohm,1%,+/-100ppm; RESISTOR, METAL FILM, 64.9OHM, 400mW, 1%; Resistance:64.9ohm; Resistance Tolerance:± 1%; Power Rating:400mW; Voltage Rating:200V; Temperature Coefficient:± 50ppm/K; Resistor Element Material:Metal Film; Filter Terminals:Axial Leaded