Vishay M64W500KB40
Res Cermet Trimmer 50 Ohm 10% 0.5W 21(Elec)/23(Mech)Turn 2.2mm (9.7 X 5 X 11.1mm) Pin Thru-Hole Bulk
Schede tecniche e documenti
Scarica le schede tecniche e la documentazione del produttore per Vishay M64W500KB40.
IHS
Datasheet5 pagine8 anni fa
_legacy Avnet
Mouser
Cronologia dell'inventario
Trend di 3 mesi:
-16.17%
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.50
Introduction Date2008-07-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Parti correlate
Cermet Not Linear TRIMMER Trimmer Potentiometer ±10% 500mW 70C 300V
Trimmer, Cermet, 0.5W, 50ohm, 300V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 25 Turn(s)
Multi-Turn Cermet Potentiometer 0.05kOhm linear 500mW ±10%
Trimmer, Cermet, 0.5W, 50ohm, 5V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 21 Turn(s)
Trimmer, Cermet, 0.75W, 50ohm, 6.12V, 10% +/-Tol, 100ppm/Cel, 15 Turn(s)
Descrizioni
Descrizioni di Vishay M64W500KB40 fornite dai suoi distributori.
Trimmer Resistors - Through Hole 3/8SQ 50ohms Multi Turn Cermet
Multi-Turn Trimmers/Potentiometers 3/8 SQ 50ohms Multi Turn, Cermet
64W top adj cermet trimmer,50R 10mm
50¦¸ ¡À10% 500mW ¡À100ppm/¡æ PCB 9.8mm*5mm*11.1mm
TRIMMER 50 OHM 0.5W PC PIN TOP